Členové

Psovod: Ivan Flek

Pes: Apollo z Poděvouské Návsi – Americký stafordširský teriér

         

Zkoušky: ZZO, ZM, ZVV1, BH, FPr1, FPr2, FPr3, Zps1, FH1, FH2, Spr1, Spr2, Spr3, ZOP, ZPU1, IPO-V

Výstavy: Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2 x RES CAC, 3 x RES CACIB, 11 x CAC, BOS, 1 x CACIB, Grand šampion, Český šampion, Klubový šampion krásy, Klubový šampion práce, Nejlepší pracovní pes 2015 kast, Klubový vítěz 2016,
Nejlepší pracovní pes 2017                                                                                                     

Závody: 1. místo ZM Domažlice 2015, 4. místo ZVV1 Koloveč 2015, 4. místo ZVV1 Domažlice 2015,
             3. místo IPO1 Železná Ruda 2017, 3. místo ZVV1 Koloveč 2018, 1. místo ZVV1 Železná Ruda 2018

 

Pes: Baddy Hamilton od Tvrze Krabice – Americký stafordširský teriér

  Zkoušky:                                                                                                                                                                                                                      Závody:                                                         

Psovod: Vendula Bauerová

Pes: Fergi Čičiko „Ríša“ – Welsh Corgi Pembroke  (2008-2016) –     www.corgi.cz                                                                     

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH

Výstavy: Český junior šampion, Český šampion, Český veterán šampion

Pes: Carmen-Bob De Gli Antichi Molossi “ Bětka“ – Welsh Corgi Pembroke     

            

Zkoušky: BH, ZOP

Výstavy: Český junior šampion, Český šampion, Český veterán šampion

Pes: Baby It’s You Foxy Fellow „Jůlinka“ – Welsh Corgi Pembroke

Zkoušky: ZZO 1, ZZO, ZOP, BH-VT, DD F1, IGBH

Výstavy: Český junior šampion, Český šampion                                                                                                            

Pes: Can’t Buy Me Love Foxy Fellow „Vilík“ – Welsh Corgi Pembroke     

                                

Zkoušky: Canisterapeutická zkouška, BH-VT

Výstavy: Český junior šampion

Psovod: Pavel Škopek

Pes: Abigail Black z Borku – Německý ovčák

Spojení: Verri z Daskonu vs.Tobiáš Anrebri 

Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3, FPr1, FPr2, FPr3, SPr1, FH1(97b.)

Závody: 1. místo IPO3 v ZKO Koloveč,  2. místo IPO3 v ZKO Cheb,

             3. místo IPO3 v ZKO Železná Ruda, 2. místo obranářský závod v ZKO Železná Ruda, 

Pes: Bella Anmireto Moravia – Německý ovčák – nar. 28.12.2019

Spojení: Lucipher Galán Nalag v.s. Fia Mapet

Zkoušky: BH-VT, IGP 1

Závody: 3. místo IGP 3 – Kolovečský pohár 

 Pes: Black z Rájce – 5.9.2009 – 2019 německý ovčák                                                      

Spojení: ESA od Kouřimské brány vs. Quito od Policie České republiky 

Zkoušky: BH, FPR1, FPR2, FPR3, IPO1,IPO2,ZVV1

 

Psovod: Věra Sudová

Pes: Wesi z Adaru – Německý ovčák – nar. 27. 7. 2018  (Rtg : HD 0/0, ED 0/0)

Zkoušky:   V-BH, IGP 1, IGP 2, IGP 3 

                 CACIT – Trnová, VS na MČR 2022 – Svatoslav                                                  

Výstavy:  Zdice 2021 – výborná

Spojení: Bart ze Stříbrného kamene v.s. Vizi Favory Cross 

Závody: 1. místo V-BH Aš

               1. místo IGP 3 – Kolovečský pohár

Pes: Verri z Daskonu  15.8.2011 – 2019 Německý ovčák   

                                                              

Zkoušky: ZZO, BH, FPR1,FPR2,FPR3,IPO1,IPO2,IPO3,Spr1,Spr2                                                         

Výstavy: :  velmi dobrá,bonitace 1tř.5KU1/P

Spojení:  Renna z Daskonu vs. Kayo v.d. Maineiche

Závody: 2. místo IPO 3 v ZKO Koloveč, 3. místo IPO3 v ZKO Cheb,  1. místo IPO3 v ZKO Železná Ruda,

             VS MČR IPO3 Třeboň 2016, VS MČR IPO3 Svatoslav 2018

Pes: Bonnie Anmireto Moravia – Německý ovčák – nar. 28.12.2019

Spojení: Lucipher Galán Nalag v.s. Fia Mapet

Zkoušky: BH-VT, SPr 1

Závody: 1. místo BH-VT Kolovečský pohár

 

Psovod:  Ondřej Forst

Pes: Asta (Henna Sherak) – Německý ovčák nar. 20. 12. 2015

 

Spojení: Xirra Hartis Bohemia vs. Vinty Sherak 

Zkoušky: ZZO, BH-VT, FPr 1, FPr 2, SPr 1, FPr 3

Závody: 2. místo ZZO Koloveč 2018

               2. místo ZM Koloveč 2019

               1. místo ZM Koloveč 2020

Pes: Mia z Lounského chovu  – Německý ovčák nar. 19. 11. 2021

Spojení: Ema Vikar vs. J. Fox z Lounského chovu

Zkoušky: 

Závody: 

Psovod: Lada Forstová

Pes: Fidorka Ice touch – West highland white terrier – nar. 7. 4. 2018

Zkouška, závody a výstavy nedělám, cvičím si pro radost 🙂

Pes: Erin (N´Erin ZDE-SKO) – Německý ovčák – nar. 10. 12. 2021

Spojení: Chira ZDE-SKO vs. Hades vom Eisermen Kreuz

Zkoušky: 

Závody: 

Psovod: Vendula Hrubantová

Pes: Terra z Vodňanské Doliny – Německý ovčák

Zkoušky: ZZO, ZM

Závody: 1. místo ZZO Koloveč 2018

 

Psovod: Jan Pecl

Pes: Art Vlevo od Vlčků – Německý ovčák

Zkoušky: ZOP, ZPU1, ZVV1, BH, Fpr1, FPr 2

Závody:

 

Psovod: Josef Kaše

Pes: Bria z Baťovek – Německý ovčák

Psovod: Jiří Václavík

Pes: Ikar z Chodského království – Německý ovčák – nar. 11. 11. 2018

Spojení: Xerces Manepo Ideál vs. Chyta z Chodského králoství

Zkoušky: 

Závody:

 

Psovod: Stanislav Šlehofer

Může jít o obrázek 1 person a outdoors Může jít o obrázek dog a outdoors

Pes: Roxi – (Sweena Monty BlackIkar) – Rotweiller

Spojení: 

Zkoušky: BH-VT, IGP 1

Závody: 1. místo IGP 1 Kolovečský pohár

error