Členové

Psovod: Ivan Flek

Pes: Apollo z Poděvouské Návsi – Americký stafordširský teriér

         

Zkoušky: ZZO, ZM, ZVV1, BH, FPr1, FPr2, FPr3, Zps1, FH1, FH2, Spr1, Spr2, Spr3, ZOP, ZPU1, IPO-V

Výstavy: Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2 x RES CAC, 3 x RES CACIB, 11 x CAC, BOS, 1 x CACIB, Grand šampion, Český šampion, Klubový šampion krásy, Klubový šampion práce, Nejlepší pracovní pes 2015 kast, Klubový vítěz 2016,
Nejlepší pracovní pes 2017                                                                                                     

Závody: 1. místo ZM Domažlice 2015, 4. místo ZVV1 Koloveč 2015, 4. místo ZVV1 Domažlice 2015,
             3. místo IPO1 Železná Ruda 2017, 3. místo ZVV1 Koloveč 2018, 1. místo ZVV1 Železná Ruda 2018

 

Pes: Baddy Hamilton od Tvrze Krabice – Americký stafordširský teriér

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Psovod: Vendula Bauerová

Pes: Fergi Čičiko „Ríša“ – Welsh Corgi Pembroke   –     www.corgi.cz                                                                         Risa

 

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH

Výstavy: Český junior šampion, Český šampion, 4x Národní vítěz, Krajský vítěz, 2x BOB, 1x BOS, 10x CAC

Závody: 4. místo ZZO Koloveč 2015

 

Pes: Carmen-Bob De Gli Antichi Molossi “ Bětka“ – Welsh Corgi Pembroke      –     www.corgi.cz  Betty             

 

Zkoušky: BH

Výstavy: Český junior šampion, Český šampion, Národní vítěz, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, 2xBOB, 1xBOJ,                         5xCAC

 

Pes: Baby It’s You Foxy Fellow „Jůlinka“ – Welsh Corgi Pembroke – www.corgi.czJuli

 

Zkoušky: ZZO

 

Psovod: Pavel Škopek

Pes: Abigail Black z Borku – Německý ovčák

Spojení: Verri z Daskonu vs.Tobiáš Anrebri 

Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3, FPr1, FPr2, FPr3, SPr1

Závody: 1. místo IPO3 v ZKO Koloveč,  2. místo IPO3 v ZKO Cheb,

             3. místo IPO3 v ZKO Železná Ruda, 2. místo obranářský závod v ZKO Železná Ruda, 

Pes: Bella Anmireto Moravia – Německý ovčák – nar. 28.12.2019

Spojení: Lucipher Galán Nalag v.s. Fia Mapet

Zkoušky: 

Závody: 

 Pes: Black z Rájce – 5.9.2009 – 2019 německý ovčák                                                      

Spojení: ESA od Kouřimské brány vs. Quito od Policie České republiky 

Zkoušky: BH, FPR1, FPR2, FPR3, IPO1,IPO2,ZVV1

 

Psovod: Věra Sudová

Pes: Wesi z Adaru – Německý ovčák – nar. 27. 7. 2018  (Rtg : HD 0/0, ED 0/0)

Zkoušky:   V-BH                                                       

Výstavy: 

Spojení: Bart ze Stříbrného kamene v.s. Vizi Favory Cross 

Závody: 1. místo V-BH Aš

Pes: Verri z Daskonu  15.8.2011 –  2019 Německý ovčák   

                                                              

Zkoušky: ZZO, BH, FPR1,FPR2,FPR3,IPO1,IPO2,IPO3,Spr1,Spr2                                                         

Výstavy: :  velmi dobrá,bonitace 1tř.5KU1/P

Spojení:  Renna z Daskonu vs. Kayo v.d. Maineiche

Závody: 2. místo IPO 3 v ZKO Koloveč, 3. místo IPO3 v ZKO Cheb,  1. místo IPO3 v ZKO Železná Ruda,

             VS MČR IPO3 Třeboň 2016, VS MČR IPO3 Svatoslav 2018

 

Psovod:  Ondřej Forst

Pes: Asta (Henna Sherak) – Německý ovčák nar. 20. 12. 2015

 

Spojení: Xirra Hartis Bohemia vs. Vinty Sherak 

Zkoušky: ZZO, V-BH, FPr 1

Závody: 2. místo ZZO Koloveč 2018

               2. místo ZM Koloveč 2019

 

Psovod: Lada Forstová

Pes: Fidorka Ice touch – West highland white terrier – nar. 7. 4. 2018

Zkouška, závody a výstavy nedělám, cvičím si pro radost 🙂

Psovod: Vendula Hrubantová

Pes: Terra z Vodňanské Doliny – Německý ovčák

 

Zkoušky: ZZO, ZM

Závody: 1. místo ZZO Koloveč 2018

 

Psovod: Jan Pecl

Pes: Art Vlevo od Vlčků – Německý ovčák

 

Zkoušky: ZOP, ZPU1, ZVV1, BH, Fpr1

Závody:

 

Psovod: Josef Kaše

Pes: Bria z Baťovek – Německý ovčák

 

error